NOVINKY arrow ČLÁNKY
Aktuální počet členů: 39
Počet Sekcí: 2 (NS a KS Brno)
Unie asistentů soudců v síti
facebook

PRACOVNÍ NABÍDKA
28. 5. 2014

Asistent soudce:
KS Ostrava, přihl. do 30.5.

Asistent soudce:
OS Louny, přihl. do 15.6.

další nabídky v resortu zde

Reklama:


Unie zvolila nové vedení

Dne 22. 5. 2014 se konalo shromáždění členů Unie

- novou předsedkyní je Mgr. Klára Žáková (Krajský soud Brno)

- novou místopředsedkyní je Mgr. Alexandra Chapman (Krajský soud Brno)

- novými členkami kontolní rady jsou Mgr. Magdaléna Šedivá, LL.M. (Nejvyšší soud) a Mgr. Lenka Stoklasová (Krajský soud Brno)

- Zápis ze shromáždění členů Unie je k dispozici ZDE

.

Souhrnná novinka

1. Zápis ze zasedání Unie ze dne 20. 2. 2014 naleznete ZDE

2. Unie vypracovala návrh na změnu odměňování asistentů soudců - naleznete ZDE

3. Dne 25. 4. 2014 byl zaslán na vědomí příslušným soudům návrh na podporu materiálu na zlepšení odměňování justičních pracovníků (jeden z dopisů ZDE).

4. Jsou připravována jednodenní školení na půdě Nejvyššího soudu pro roky 2014-2016. Již jsou schválená místopředsedou Nejvyššího soudu a v současné době návrh posuzuje Justiční akademie a čeká se na přidělení konkrétních termínů.

.

Pozvánka na školení na NS "Dědické právo v NOZ".

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovoluji si Vám po delší odmlce sdělit, že Justiční akademie uspořádala pro asistenty seminář na téma Dědické právo v NOZ. Seminář proběhne dne 7. 11. 2013 (tedy tuším ve čtvrtek) od 9.00 hod. do cca 14.00 hod. v budově Nejvyššího soudu, a to v místnosti č. 228 (což by znamenalo dostatek světla i tepla). Hlásit se můžete již nyní přes systém ASJA, a to až - tuším - do 5. 11. 2013.

Do konce roku by snad měly být uspořádány v tomto duchu ještě dva semináře.

Těšíme se na viděnou.

Jan Kolba

.

ŠKOLENÍ PRO ASISTENTY SOUDCŮ

Vážené kolegyně, vážení kolegové, dovolujeme si Vás informovat o již pevně naplánovaných přednáškách, které se budou konat u Nejvyššího soudu (tedy v Brně) a které jsou určeny zejména asistentům soudců (ale i jiným odborným pracovníkům justice).

1) Dne 12. 3. 2013 od 9:00 hod se uskuteční přednáška JUDr. Petra Tégla, Ph.D. k novému OZ na téma: Obecné představení - základní zásady NOZ, principy, na nichž je založen, systematika, členění, zásadní a koncepční změny oproti právní úpravě soukromého práva v současné podobě, právní události, promlčení. (Jedná se o první z řady přednášek k rekodifikaci soukromého práva. O dalších seminářích v tomto bloku budete postupně informováni). Přihlašovat se můžete již nyní přes systém ASJA.


2) Dne 4. 4. 2013 od 9:00 hod. se uskuteční u Nejvyššího soudu přednáška s JUDr. Jindřichem Urbánkem na téma Trestní odpovědnost právnických osob. Na tuto přednášku se můžete přihlašovat snad již během dneška (tj. 18. 2. 2013) rovněž přes systém ASJA.


Všichni jste srdečně zvaní. Za Unii Jan Kolba

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 1-8 z 36