NOVINKY arrow ČLÁNKY
Aktuální počet členů: 39
Počet Sekcí: 2 (NS a KS Brno)
Unie asistentů soudců v síti
facebook

PRACOVNÍ NABÍDKA
28. 5. 2014

Asistent soudce:
KS Ostrava, přihl. do 30.5.

Asistent soudce:
OS Louny, přihl. do 15.6.

další nabídky v resortu zde

Reklama:


SNÍŽENÍ PLATŮ ASISTENTŮ SOUDCŮ - DOPIS MINISTRU SPRAVEDLNOSTI

"Jsme přesvědčeni, že asistenti soudců, jakožto odborný právnický aparát justice, jsou klíčem ke zvýšení efektivity rozhodovacího procesu, kvality jeho výstupů, a tedy ke zkrácení doby řízení a k obnovení důvěry veřejnosti v soudní systém."

Celý článek..
Ministerstvo spravedlnosti připravuje vyhláškou dotýkající se psychotestů

Ministryně spravedlnosti při jednání s představiteli krajských, vrchních a nejvyšších soudů a se zástupci krajských a vyšších státních zastupitelství seznámila přítomné s připravovanou vyhláškou dotýkající se psychotestů.

Celý článek..
JIŘÍ DAN - fotografie z přednášky "Psychologická vyšetření soudců a státních zástupců"

Spolek absolventů a přátel Masarykovy univerzity uspořádal 26. dubna 2010 za patronace JUDr. Otakara Motejla, veřejného ochránce práv, přednášku doc. Jiřího Dana, který provádí psychologická vyšetření uchazečů o přijetí na pozice justičních a právních čekatelů a kandidátů na jmenování soudcem nebo státním zástupcem. Přednášky se účastnil také JUDr. Jaromír Pořízek, předseda Krajského soudu v Brně.

Celý článek..
VÝZVA ASISTENTŮ SOUDCŮ MINISTRYNI SPRAVEDLNOSTI (aktualizováno)

Asistenti soudců působící u pražských obvodních soudů, jakož i u Městského soudu v Praze podali ministryni spravedlnosti JUDr. Daniele Kovářové podnět k přehodnocení způsobu výběru kandidátů na místa soudců. Především kritizují netransparentnost psychologických testů, jejichž úspěšné absolvování je dnes předpokladem k jmenování na pozici soudce.

Celý článek..
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 25-32 z 36