NOVINKY arrow ČLÁNKY arrow ČINNOST UNIE arrow ŠKOLENÍ PRO ASISTENTY SOUDCŮ 2
Aktuální počet členů: 39
Počet Sekcí: 2 (NS a KS Brno)
Unie asistentů soudců v síti
facebook

PRACOVNÍ NABÍDKA
28. 5. 2014

Asistent soudce:
KS Ostrava, přihl. do 30.5.

Asistent soudce:
OS Louny, přihl. do 15.6.

další nabídky v resortu zde

Reklama:


ŠKOLENÍ PRO ASISTENTY SOUDCŮ 2

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

s radostí Vám oznamuji, že se na půdě Nejvyššího soudu (myšleno v budově, nikoliv v podkroví) bude opět konat školení pro asistenty a veškerý odborný justiční aparát z Brna a z blízkého i dalekého okolí.

Školení se bude konat dne 5. května 2011 (tedy na Den povstání českého lidu), a to v budově Nejvyššího soudu od 9.00 hod. do (předpokládejme) 16.00 hod.

Kterak jsem slíbil na minulém školení, bude tématem nový trestní zákoník. Lektoři by měli nás posluchače provést jeho nejrůznějšími zákoutími a měli by nám představit větší, zásadní i ty drobné změny oproti staré právní úpravě. To vše by měli demonstrovat, jak jinak, než na aktuální judikatuře českých soudů.

Těmi lektory budou - podle mého skromného názoru - odborníci na slovo vzatí, pohotoví, elegantní a zdatní přednášející JUDr. Pavla Augustinová a JUDr. Pavel Zelenka, oba soudci Vrchního soudu v Praze. Kdo je znáte, jistě víte, že se nudit nebudete.

K dispozici by měl být snad i dataprojektor, což sice zabere v hledišti pár míst, ale doufám, že na druhé straně přispěje k většímu komfortu školení a větší efektivitě čerpání poznatků.

Přihlášky na školení - jako posledně - podávejte přes systém Justiční akademie ASJA, a to nejpozději do 2. 5. 2011.

Zvu Vás tedy všechny jménem Unie asistentů soudců, Nejvyššího soudu a Justiční akademie k dalšímu (ryze) právnicky zážitkovému setkání.

Těším se na viděnou.

Za Unii asistentů

Jan Kolba

t. č. asistent u Nejvyššího soudu

e-mail:

tel: 541 593 120