NOVINKY arrow ČLÁNKY arrow ČINNOST UNIE arrow ŠKOLENÍ PRO ASISTENTY SOUDCŮ 5
Aktuální počet členů: 39
Počet Sekcí: 2 (NS a KS Brno)
Unie asistentů soudců v síti
facebook

PRACOVNÍ NABÍDKA
28. 5. 2014

Asistent soudce:
KS Ostrava, přihl. do 30.5.

Asistent soudce:
OS Louny, přihl. do 15.6.

další nabídky v resortu zde

Reklama:


ŠKOLENÍ PRO ASISTENTY SOUDCŮ 5

Vážené asistentky, vážení asistenti,

zvu Vás tímto jménem Unie asistentů soudců, Justiční akademie a Nejvyššího soudu na první letošní seminář pro asistenty soudců, který proběhne v budově Nejvyššího soudu dne 26. 1. 2012 a který nese název Trestné činy proti životu a zdraví. Přednášejícím bude JUDr. Jiří Lněnička z Vrchního soudu v Praze. Bližší informace naleznete v informačním systému Justiční akademie ASJA. Přihlašovat se lze do 24. 1. 2012 (nejlépe se lze orientovat přes odkaz: Kalendář akcí). Věřím, že Vás toto téma zaujme a že se dostavíte v hojném počtu. o)

Pro pořádek Vás chci informovat, že pro letošní rok se podařilo s Justiční akademií dojednat celkem 10 seminářů (přednášek) pro asistenty, které se budou konat v Brně jak u Nejvyššího soudu, tak i u Nejvyššího správního soudu (v případě témat z oblasti správního práva). Mimo měsíce obvyklých letních prázdnin by měl být seminář každý měsíc. Jakmile budou dojednané konkrétní termíny a případně i přednášející, rozešlu Vám příslušný rozpis tak, abyste se případně mohli již hlásit na další akce.

Již teď Vás vyzývám, abyste popřemýšleli nad konkrétními okruhy pro přednášku doc. Štenglové z oblasti práva obchodních společností. Případné návrhy, jakož i jakékoliv dotazy neváhejte zasílat na moji e-mailovou adresu: 

Přeji Vám všem mnoho pracovních sil, profesních úspěchů, zdraví a pohody nejen v roce 2012 a těším se na viděnou.

Za Unii asistentů soudců

Jan Kolba