NOVINKY arrow ODKAZY
Aktuální počet členů: 39
Počet Sekcí: 2 (NS a KS Brno)
Unie asistentů soudců v síti
facebook

PRACOVNÍ NABÍDKA
28. 5. 2014

Asistent soudce:
KS Ostrava, přihl. do 30.5.

Asistent soudce:
OS Louny, přihl. do 15.6.

další nabídky v resortu zde

Reklama:


ODKAZY

Podpora práce v minitýmech   http://miniteam.servis.justice.cz/

Projekt Podpora práce v minitýmech vznikl z podnětu ministra spravedlnosti JUDr. Jiřího Pospíšila počátkem května 2008. Zadání úkolu směřovalo ke zpracování možné realizace záměru Ministerstva spravedlnosti podpořit na soudech práci v minitýmech.


Asistenční Systém Justiční Akademie   http://www.asja.cz/

Asistenční Systém Justiční Akademie (ASJA) je elektronickým systémem přihlašování na semináře pořádané Justiční akademií pro soudce, státní zástupce a další zaměstnance justice.


Soudcovská unie České republiky   http://www.soudci.cz/

Soudcovská unie České republiky, založená v roce 1990, je nepolitické, profesní a dobrovolné stavovské sdružení soudců, vycházející z principů demokracie, právního státu, nezávislosti, mravní integrity a odpovědnosti soudců.


JINÉ PRÁVO   http://jinepravo.blogspot.com/

ZAPOMEŇTE NA TO, ŽE PRÁVO JE „SOUBOREM PLATNÝCH PRÁVNÍCH NOREM". SKUTEČNÉ PRÁVO JE JINÝ SVĚT: JE TO INTELEKTUÁLNÍ VÝZVA, KONTEXT, ZÁBAVA, UMĚNÍ, POSLÁNÍ, ŽIVOT... TENTO BLOG PŘINÁŠÍ NOVINKY A NÁHODNÉ POSTŘEHY ZE SVĚTA JINÉHO PRÁVA.


JURISTIC   http://server.juristic.cz/

Prostor www.juristic.cz je platforma pro výměnu a sdílení právních a s právem souvisejících informací. Projekt je výsledkem zájmové činnosti členů mezi něž patří též Právnická fakulta Západočeské univerzity v Plzni.